Zalety opraw oświetleniowych LED

kontakt simon

Lampy LED świecą triumfy nie tylko we wnętrzach mieszkalnych. Zwykle za tego typu wyborem stoją względy ekonomiczne: możemy zaoszczędzić nawet do 80-90% na wydatkach na energię, która jest potrzebna do oświetlenia pomieszczeń.

Modne lampy, kompleksowe rozwiązania

Nowoczesny design tego typu oświetlenia jest kolejnym argumentem, który przemawia za zdecydowaniem się na takie rozwiązania. Często kupujemy bowiem produkty takie jak sufitowa oprawa oświetleniowa, która od razu posiada wbudowany zestaw diod LED. Takie produktu typu 2 lub 3w1 to doskonały komfort dla każdego z nas, przy czym opcja potrójna zakłada, że praktyczna lampa LED wraz z oprawą posiada także własne, indywidualne źródło zasilania.

Podzespoły elektroinstalacyjne w nowoczesnym wnętrzu

Jeżeli zaś chodzi o różnego typu listwy, puszki i włączniki, tego typu elementy mogą również odznaczać się niebanalnym designem. Choć oczywiście parametry techniczne są w tym wypadku na pierwszym miejscu, projektanci wzornictwa przemysłowego mają w tym zakresie dość szerokie pole do popisu.

Aktualna kolekcja artykułów elektroinstalacyjnych firmy Kontakt Simon

Seria Nature w ramach linii Simon 54 Prestige zachwyca nas niebanalnymi barwami, takimi jak brązy, czy też różne odcienie zieleni. Z pewnością lubimy żywe barwy: czemu nie wziąć tego pod uwagę, wymieniając równe włączniki czy gniazda w naszym domu? Takie kolorowe elementy wyglądają ciekawie nie tylko w minimalistycznych wnętrzach; wręcz przeciwnie, z pewnością w efektowny sposób ożywią każde pomieszczenie, niezależnie od stylu, w jakim ono zostało urządzone! Nawet jeśli chodzi o pomieszczenia takie jak domowa kotłownia, możemy zadbać o ciekawą kolorystykę. Dla przykładu, gdy zamierzamy zmodernizować instalację ciepłowniczą, możemy przekonać się, jak sprawuje się grzałka do boilera, uruchamiana zwykłym „prztyczkiem” – identycznym, jaki służy nam do włączania światła. Tyle, że dla odmiany możemy użyć takiego włącznika w kolorze naprawdę intensywnej, limonkowej zieleni – taki produkt znajdziemy właśnie w kolekcji Nature firmy Kontakt Simon. Zastosowanie tego rodzaju systemu, jeśli chodzi o uruchamianie grzałki, z pewnością ułatwi nam życie. Zaś pod względem kolorystyki, włącznik z pewnością będzie wyglądał bardzo oryginalnie – odróżni go to od pozostałych tego typu przycisków, które służą nam do zapalania i gaszenia światła. Dzięki szerokiej palecie kolorów włączników, nie pomylimy takiego specjalnego, barwnego przycisku od grzałki z regulatorami od innych urządzeń.

Related posts