Zaplanuj nowoczesną łazienkę z Aquaform

aquaform

Nowoczesna łazienka to coś więcej niż kilka nowoczesnych mebli. Można powiedzieć, że jest to nowoczesne wnętrze, które posiada swoją własną duszę. Dzięki Aquaform, możliwe staje się stworzenie wnętrza, które nie jest nowoczesne z nazwy, ale samo posiada nowoczesny charakter.

Nowoczesna łazienka według Aquaform.

Jak stworzyć nowoczesną łazienkę? Na stronie marki Aquaform, znajdziemy na to odpowiedź. W ofercie jest tutaj kilka ciekawych projektów, które można wykorzystać w planowaniu wnętrza łazienki. Jednym z nich jest zestaw Decora – przeznaczony dla nowoczesnych wnętrz. Czym się on charakteryzuje i dlaczego właśnie w oparciu o ten zestaw powinniśmy zaprojektować nowoczesne wnętrze naszej łazienki?

Postaw na kontrast

Zestaw Decora to meble, które opierają się na kontraście. Widać go już na pierwszy rzut oka. Dotyczy to nie tylko szafek, ale również luster. Wprowadzenie kontrastu, polega na stworzeniu mebli, które kolorystycznie oparte są na głównie ciemnych odcieniach brązu. Opozycyjna do nich biel, bądź jej nieco ciemniejsze odcienie sprawiają, że efekt kontrastu jest jeszcze większy. Umiejętne wprowadzenie tych mebli do wnętrza naszej łazienki, da nam poczucie nowoczesności.

Postaw na prostą bryłę

Meble w zestawie Decora, charakteryzują się przede wszystkim prostymi kształtami. Brak tutaj różnych rozbudowanych form geometrycznych. Ot, prostopadłościan i tyle. Ta surowa forma w połączeniu z silnym kontrastem sprawia, że wnętrze oparte na tych meblach, charakteryzuje się znajomym, nowoczesnym minimalizmem.

Postaw na lustra

A co z lustrami? Dzięki ich kontrastowej barwie, idealnie będą się one nadawać głównie do bardzo jasnych pomieszczeń. Zresztą zestaw ten, został zaprojektowany specjalnie dla takich łazienek, które charakteryzują się silnym rozświetleniem i nowoczesną bielą.

Podsumowując, zestaw Decora to przykład nowoczesnego zestawu mebli, który można wykorzystać w naszej nowoczesnej łazience. Na stronie markiLampyKemar – plafoniery można znaleźć kilka innych, podobnych zestawów.

Related posts