Aplikacja z angielskim cv

cv po angielsku

Dzisiaj nie ma już w zasadzie takiej możliwości aby znaleźć dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę bez znajomości języka angielskiego. Im płynniej znamy ten język tym większe mamy szansę na sukces zawodowy. Okazuje się, że znajomość angielskiego stała się dziś już taką oczywistością, że wiele firm wymaga od kandydatów napisania cv po angielsku.

Angielskie cv

Niewątpliwie, nie każda firma chce cv w języku angielskim, dlatego też, jeśli chcemy pracować w Polsce musimy koniecznie mieć przygotowane zarówno cv w języku polskim jak i cv po angielsku. Jeśli natomiast chodzi o to angielskie cv, wiele osób obawia się, że nie będzie potrafiło go napisać.

Warto w tym miejscu zauważyć, że tak na prawdę, w cv przede wszystkim podaje się konkretne informacje, takie jak nazwy ukończonych szkół, czy zakłady pracy w których było się zatrudnionym. W gruncie rzeczy nie ma więc zbyt wielu okazji na to, aby popełnić błąd językowy. Cv w języku angielskim nie jest więc wcale tak trudne do napisania.

Dlaczego firmy wymagają cv po angielsku?

Wydawać by się mogło, że skoro dane firmy pracują w Polsce to powinny przyjmować cv po po polsku a nie po angielsku. Okazuje się jednak, że często jest przeciwnie. Jak już wcześniej wspomniano, znajomość angielskiego często jest traktowana jako oczywistość przez pracodawców. Dlatego też stwierdzają oni, że dla kandydata żadnym problemem nie jest napisanie angielskiego cv. Dla pracodawcy zaś często jest to ułatwienie, jeśli przyjmowaniem nowych pracowników zajmuje się obcokrajowiec. Warto mieć na uwadze, że większość dużych spółek i korporacji to firmy zagraniczne, w których pracują osoby z zagranicy.

W niektórych firmach natomiast wymaga się napisania cv w języku angielskim po to, aby sprawdzić, czy kandydat potrafi to zrobić. Jest to swego rodzaju test językowy. Warto w tym miejscu zauważyć, że jeśli nie do końca pewnie czujemy się z językiem angielskim, nie powinniśmy zlecać nikomu do napisania naszego cv po angielsku. Niektórzy tak robią licząc, że w ten sposób uda im się oszukać pracodawcę. Jednakże, jeśli pracodawca chce otrzymać cv angielskie to znaczy, że bardzo zależy mu na tym, aby pracownicy sprawnie operowali tym językiem. Nie ulega wiec wątpliwości, że nasza znajomość języka zostanie dodatkowo sprawdzona podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Bez dwóch zdań oszustwo podczas pisania cv wyjdzie wtedy na jaw. Poza tym, jeśli nie potrafimy napisać cv po angielsku to na pewno nie będziemy potrafili wykonywać swoich obowiązków w pracy, w której wymagana jest znajomość języka angielskiego.

CV po angielku pomoże Ci napisać firma https://kreatorzykariery.pl/pakiet-cv-i-lm-opis

Related posts